Opłata za Żłobek

Wpłaty za pobyt i wyżywienie dziecka w żłobku przyjmowane są na konto:

PKO Bank Polski o/Międzyzdroje

87 1020 4870 0000 5502 0067 5579

W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko dziecka (nie rodzica), nazwę grupy (żłobek).

Samorządowy Żłobek " Morskie Perełki " w Międzyzdrojach

72-500 Międzyzdroje

ul. Myśliwska 13

Wpłaty dokonywane w okienku PKO Bank Polski w Międzyzdrojach,

ul. Gryfa Pomorskiego 21,  nie pobiera sie prowizji.

Płatności prosimy dokonywać do

15 każdego miesiąca.

Informacji na temat płatności nie udzielamy telefonicznie.

Informacje dla rodziców dzieci uczęszczających do Samorządowego Żłobka w Międzyzdrojach.

W związku z Uchwałą  Nr  LIX/724/23 Rady  Miejskiej w Międzyzdrojach z dnia 20.04.2023 r., w sprawie ustalenia  wysokości opłaty za pobyt dziecka w Samorządowym Żłobku w Międzyzdrojach, prosimy rodziców chętnych do skorzystania ze zniżki, o składanie wniosków do sekretariatu Przedszkola Miejskiego w Międzyzdrojach .

Uchwała wchodzi w życie z dniem 1 lipca 2023r.

1. Wysokość miesięcznej opłaty za pobyt dziecka w Samorządowym Żłobku w Międzyzdrojach wynosi 1.100.00 zł.

2. Maksymalna wysokość opłaty za wyżywienie dziecka przebywającego w żłobku wynosi  15,00 zł dziennie.

3. Istnieje możliwość częściowego obniżenia opłaty:

a) obniżenie o 40%- w przypadku dziecka, które wraz z rodzicem lub opiekunem prawnym zamieszkuje na terenie gminy Międzyzdroje.

b) obniżenie o 70%- w przypadku dziecka, którego rodzic lub opiekun prawny posiada aktualną imienną Międzyzdrojską Kartę Mieszkańca.

4. Ustala się warunki  częściowego zwolnienia od ponoszenia opłaty ustalonej z uwzględnieniem ust. 1 pkt 1 lub 2 w przypadku korzystania przez dwoje  lub więcej  dzieci  z jednej rodziny ze świadczeń żłobka,przedszkola lub oddziału przedszkolnego, dla którego organem założycielskim jest Gmina Międzyzdroje:

a) obniżenie o 25%- w przypadku opłaty za pobyt w żłobku drugiego dziecka w rodzinie.

b) obniżenie o 50%- w przypadku opłaty za pobyt w żłobku trzeciego dziecka i każdego kolejnego dziecka w rodzinie.

5. Treść uchwały ze szczegółami dotyczącymi zniżek,  do wglądu na stronie internetowej Samorządowego Żłobka w Międzyzdrojach oraz na tablicy informacyjnej przy wejściu głównym do Żłobka.

6. Częściowe zwolnienie od podnoszenia opłaty udzielane jest na wniosek rodzica lub opiekuna prawnego dziecka.

7.  Druk wniosków dostępne są na stronie internetowej Samorządowego Żłobka w Międzyzdrojach.

8. Rodziców składających wniosek o obniżenie o 70%, prosimy o przyniesienie oryginału Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca do wglądu.

9. Informacje dotyczące uzyskania Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca znajdują się : https://karta.międzyzdroje.pl

Wniosek dotyczący zniżki za pobyt w żłobku należy złożyć do sekretariatu przedszkola..